جستجو

لوله ادرار

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

لوله ادرار اقایان ( درب دار )

برند : Eop تکرر ادرار یا بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات رایج افراد با ضایعات نخاعی و یا افراد دچار کهولت سن میباشد. عدم دسترسی به سرویس بهداشتی در زمانی که نیاز به دفع ادرار است، این مشکلرا چندین برابر میکند. برای کنترل و درمان بی اختیاری و تکرر ادرار، راه های گوناگونی ذکر شده است. در کنار بکارگیری این روش ها، استفاده از وسایل کمکی میتواند روند زندگی را به حالت طبیعی خود برگرداند. وسیله کمکی پیشنهادی ما در زمان ابتلا به بیماری تکرر ادرار، لوله ادرار آقایان(درب دار) میباشد. میتوان از لوله ادرار آقایان(درب دار) برای بیمارانی که به دلیل کهولت سن، تصادفات رانندگی و یا بیماری های دیگر، بر روی تخت بستری میباشند و توانایی استفاده از سرویس بهداشتی را ندارند نیز استفاده کرد. این ظرف ادرار به صورت درب دار بوده و از ترشح و بیرون ریزی و انتشار بوی ناخوشایند ادرار جلوگیری می کند. این لوله درب دار پلاستیکی در جم 1000 میلی لیتر است.
80,000 ريال

لوله ادرار زنانه

برند: Eop عدم دسترسی به سرویس بهداشتی در زمانی که نیاز به دفع ادرار است، این مشکلرا چندین برابر میکند. برای کنترل و درمان بی اختیاری و تکرر ادرار، راه های گوناگونی ذکر شده است. در کنار بکارگیری این روش ها، تکرر ادرار یا بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات رایج افراد با ضایعات نخاعی و یا افراد دچار کهولت سن میباشد. استفاده از وسایل کمکی میتواند روند زندگی را به حالت طبیعی خود برگرداند. وسیله کمکی پیشنهادی ما در زمان ابتلا به بیماری تکرر ادرار، لوله ادرار بانئان میباشد. میتوان از لوله ادرار بانوان برای بیمارانی که به دلیل کهولت سن، تصادفات رانندگی و یا بیماری های دیگر، بر روی تخت بستری میباشند و توانایی استفاده از سرویس بهداشتی را ندارند نیز استفاده کرد. این لوله درب دار پلاستیکی در جم 1000 میلی لیتر است.
80,000 ريال

لوله ادرار اقایان (ساده)

عدم دسترسی به سرویس بهداشتی در زمانی که نیاز به دفع ادرار است، این مشکلرا چندین برابر میکند. برای کنترل و درمان بی اختیاری و تکرر ادرار، راه های گوناگونی ذکر شده است. در کنار بکارگیری این روش ها، تکرر ادرار یا بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات رایج افراد با ضایعات نخاعی و یا افراد دچار کهولت سن میباشد. استفاده از وسایل کمکی میتواند روند زندگی را به حالت طبیعی خود برگرداند. وسیله کمکی پیشنهادی ما در زمان ابتلا به بیماری تکرر ادرار، لوله ادرار بانئان میباشد. میتوان از لوله ادرار بانوان برای بیمارانی که به دلیل کهولت سن، تصادفات رانندگی و یا بیماری های دیگر، بر روی تخت بستری میباشند و توانایی استفاده از سرویس بهداشتی را ندارند نیز استفاده کرد. این لوله درب دار پلاستیکی در جم 1000 میلی لیتر است.
50,000 ريال

كيسه ادرار ٢٠٠٠ سي سي

در مواردی که بیمار به طور موقت یا دائم جهت تخلیه ادرار از سوند استفاده می کند با استفاده از کیسه ادرار سوپامی توان به روش بهداشتی و تمیز اقدام به جمع آوری ادرار کرد. خصوصیات این محصول به گونه ای است که امکان استفاده راحت از آن را در تمام طول شبانه روز فراهم می آورد. طراحی کیسه ادرار سوپا به نحوی می باشد که در برابر ترکیبات مختلف ادراری مقاومت مناسبی دارد. این محصولات با اتصال به سوندهای فولی، نلاتون، کاندوم شیت، ناز و گاستریک تیوب و ... برای جمع آوری ادرار و سایر ترشحات مورد استفاده قرار می گیرند.
81,431 ريال

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 50,000 ريال بیشترین: 81,431 ريال
50000 81431
فیلترها
Sort
display